Odchovy | Novinky Z Jakubky

Volní pejsci

Ze spojení Alina a Corry jsou k diispozici ještě dva pejsci. Více informací zde a na 602 221 423, CHS Fišer

Ďalší štěnata našeho Alinka

fiser

Štěňátka

Těšíme se na štěňátka našeho Olíka, která by se měla narodit okolo 20. dubna.

Alinek-stenata-stanice-bricat

Anastazie Romanovova z Jakubky

Výcvik trochu jinak, aneb co všechno se moskevák může naučit Happy

Boriuta v akci

Boruška se svou paničkou chodí cvičit nejen poslušnost, ale momentálně začla i s nácvikem obran. Jde jim to skvěle a od nás maji velkou pochvalu! HappyJe nám týden

Rosteme do krásy a je nám už jeden týden.

holčičky-w1pejsci-w1
pacičkavšichni-v-kosiku

Štěňata D

Dnes se Alince narodilo 8 štěňátek, 4 pejsci a 4 fenečky. Všechna přišla na svět císařským řezem a to proto, že se ven tlačila dvě najednou a tím došlo k blokaci porodních cest. Porod císařským řezem však proběhl naprosto bez komplikací. První štěňátko bylo na světě pět minut po půlnoci a poslední pět minut po půl jedné. O hodinu později jsme již byli všichni v pořádku doma a mohlo začít kojení a péče o novorozená psí mimča, což Alinka i po operaci zvládá na 1 *!!! Happy Více informací zde.


v-porodnice-v-krabici-800px

v-porodnice-v-krabici-2-800px

Cirrus a jeho první výstava

První výstava Cirruska dopadla výborně. Od rozhodčího pana Roberta Kanáse dostal ve třídě štěňat ocenění Velmi nadějný 1. Byl moc šikovný a skvěle připravený. Páníčkům gratulujeme.Cirrus-prvni-vystava

Althea je březí

Dnešní sonografické vyšetření potvrdilo březost naší Alči, ultrazvuk ukázal 5 a více štěňátek. Moooc se na ně těšíme! Happy

Pasted Graphic

Krytí

První krytí proběhlo 8. prosince a oba psi v sobě našli zalíbení. Pak už šlo vše jako na drátkách. Za Ajvym jsme jeli ještě za dva dny a krytí jsme zopakovali.  Teď už nezbývá nic jiného než čekat a doufat, že se dílo podařilo.

Kryti-1

Kryti-2

Alinka má ženicha

Štěňátka jsme původně plánovali až na podzim 2017, byl však uchovněn pes Aivengo, kterého jsme sledovali od jeho příjezdu do republiky. Alinka začala hárat, a tak jsme se rozhodli ke krytí již teď. Aivengo je nádherný mladý pes, importovaný z Tomsku v Rusku. Má silnou kostru, líbivé sobolí zbarvení a typickou samčí hlavu. V povaze je vyrovnaný se silným ochranářským reflexem, tak jak je to u moskeváků žádoucí. Jsme přesvědčeni, že se jedná o po všech stránkách pravého psa pro naši fenku.

Ivango-1 Ivango-2

Ivango-3 Ivango-4Ivango-5Ivango-6Arlett z Jakubky uchovněna

Arlettka splnila podmínky uchovnění a byla zařazena mezi chovné feny KRaAOP. Prošla bonitací a zdravotní prověrkou loktů a kyčlí s výsledkem DLK 0/0 a DKK 1/2.

Arlett-uchoavneni

Štěnata C v nových domovech

Cirrus a Ciska odjeli ke svým novým páníčkům a my jim přejeme krásný, dlouhý a spokojený život.

Cirus-a-ciska-jdou-z-domu-s-dyni

Štěnátka

6.září se narodila Bashi 2 štěňátka, pejsek a fenečka. Budoucí majitelé si je už i pojmenovali, pejsek je Cirrus a fenečka se jměnuje Ciska.

Stenata-dalsi-fotky_0026


Basha - 58 den březí

Bashenka 58. den březí, zatím klid a vše OK. Bříško má přeplněné štěňátky a už se jen válí, odpočívá a nabírá sílu na blížící se porod a péči o novorozené potomky. Jdeme do finále, držte nám palce!

Basha-58-den_0001 Basha-58-den_0004

Basha-58-den_0003 Basha-59-den_0008

Bashenka je březí

Včera nám byla potvrzena březost! Štěňátka by se měla narodit začátkem září.

Více informací zde.

Baša a Skipa

Basha krytí

Na krytí jsme tentokrát jeli do nedalekého Havířova za psem dovezeným z Ukrajiny. Shkiper Hranitel Nadezhdy je nádherný, mohutný pes se silnou kostrou, ověnčen spostou výstavních ocenění. S Bashou si již při první návštěvě padli do oka a všechno mělo hladký průběh. První krytí proběhlo 9.7. a 11.7. jsme překryli. Doufáme, že vše klapne a my se za měsíc dozvíme radostnou zprávu, že se v září můžeme těšit na štěňátka!

Skipa5
Skipa 4

Všechna štěnátka mají nový domov

Všechna štěnátka z vrhu B jsou v nových domovech a mají své páničky. Přejeme jim hodně zdraví a krásný, dlouhý a spokojený společný život.


Beckas-maji-nove-panicky

Foto-rodokmen našich Béček

B-rodokmen

Máme štěnátka!!!

Dnes se naší Bášence narodilo osm krásných štěňátek. Čtyři pejsci a čtyři fenečky!!!!!

Basha-se-stenaty-den-2-Novinky

12062656_10204947575718852_1604084212_o

Bášenka je březí

Dnes byla potvrzena Bášenčina březost. Na odkazu níže se můžete podívat na průběh březosti naší fenky.


Pregnancy kalendar

Krytí Báša

Krásné tři dny, strávené na Slovensku, v Hontianských Teasároch, s Boriskem a jeho páníčky.I když teploty šplhaly téměř ke 40ti stupňům, Báša a Boris našli v sobě zalíbení a my se budeme těšit, že nám za měsíc řekne veterinář radostnou zprávu, a to, že je Báša březí.

Basa-kryti-01Basa-kryti-02
Basa-kryti-03


Všechna štěnátka mají své páníčky a nový domov

Přejeme jim všem krásný, šťastný a dlouhý společný život!!!


Alinka-se-stenaty-na-blog

Máme štěnátka!!!

Dnes 5.5.2015 se v naší chovatelské stanici narodil náš první vrh štěnátek. Porod proběhl hladce a všichni, štěnátka i maminka, se mají dobře. Narodili se tři pejsci a tři fenečky. ❤️

Alnka-stenata-01 Alnka-stenata-02 Alnka-stenata-03

Krytí Althe a Argo

O krycím psovi pro Alinku jsme moc přemýšlet nemuseli, bylo to jasné. S Argem jsme toho hodně prožili, pejsci se dobře znají a jejich vzájemné sympatie byly zřetelné od prvního okamžiku, kdy se potkali.

.
Ali-Argo-01-800 Ali-Argo-02-800 Ali-Argo-03-800 Ali-Argo-04-800